STRONA GŁÓWNA
DEPOZYTORY
Elektroniczne
Mechaniczne
Kluczowe
Skrytkowe
MASTER KEY
ZAMKI DO DRZWI
NOWOŚCI
REALIZACJE
KONTAKT
O FIRMIE
 


Dla prowadzenia bezpiecznej gospodarki kluczami, depozytory mechaniczne typu klucz/klucz spełniają podobną rolę co urządzenia sterowane elektronicznie. Także w razie ich zastosowania ważne klucze nie będą opuszczać obiektu, a dostęp do nich będzie kontrolowany.
Zasada działania depozytora mechanicznego polega na tym, iż każdemu z uprawnionych użytkowników przypisujemy klucz zewnętrzny "osobisty", którym to kluczem może pobrać wyznaczone klucz(e) wewnętrzny(e) "systemowy(e)" z tym, że w tym samym czasie użytkownik może pobrać tylko jeden z kluczy wewnętrzny. Aby pobrać klucz drugi musi oddać pierwszy.

Klucz zewnętrzny "osobisty" tworzy z kluczem wewnętrznym swoistą parę. Aby wyjąć klucz wewnętrzny z depozytora, trzeba włożyć klucz zewnętrzny i przekręcić go. Tym samym klucz wewnętrzny przekręca się do pozycji wyjęcia go z depozytora. Po wyjęciu klucza wewnetrznego klucz "osobisty" zostaje zablokowany, wskazując kto pobrał klucz wewnętrzny.


Przeznaczony: do deponowania 4-kluczy systemu MASTER KEY. Stosowany do wejść np.do zespołu magazynów. Montaż depozytora naścienny w bliskiej odległości od pomieszczeń.
Wymiary: 315x195x100 mm
Ciężar z gniazdami kluczowymi - ok. 7,2 kg (bez gniazd - 6,0 kg)
        (DPM-4x1/1)


Przeznaczony: do deponowania 8-kluczy systemu MASTER KEY np. do pokoi małego pensjonatu. Wychodząc z pensjonatu gość hotelowy wkładając klucz od swojego pokoju do depozytora, może wyjąć klucz otwierający drzwi wejściowe do budynku pensjonatu i furtki posesji, tym samym ma pewność, że nikt nieupoważniony nie wejdzie do jego pokoju w czasie jego nieobecności.
Montaż naścienny depozytora w holu w pobliżu drzwi wejściowych do pensjonatu.
Wymiary: 450x345x135 mm
Ciężar z gniazdami kluczy - ok. 16,7 kg (bez gniazd - ok. 14,2 kg
         (DPM-8x1/1)


Przeznaczony: do obiektu w którym zamontowano system Master Key. Przeznaczony np. do przechowywania 16-kluczy tzw. funkcyjnych z Kluczem Generalnym obiektu włącznie.
Istnieje za dopłatą możliwość wyposażenia gniazd kluczy funkcyjnych w kontaktrony z możliwością podłączenia ich do  systemu SWiN w celu monitorowania obecności poszczególnych kluczy w depozytorze, gdzie w ten sposób można określić czas rzeczywisty pobrania i zdania poszczególnych kluczy do i z depozytora.
Wymiary: 450x650x135 mm
Ciężar z gniazdami kluczy - ok. 30,0 kg (bez gniazd - ok.25,5 kg)
        (DPM-16x1/1)


          Przeznaczony: do przechowywania klucza do pomieszczenia w którym czasowo ma wstęp wiele osób np. pokój nauczycielski, lektorski oraz wszelkiego rodzaje podręczne magazynki do których może mieć dostęp wiele osób.
Wymiar: 210x150x95 mm
Ciężar z gniazdami kluczy - ok.3,7 kg  (bez gniazd - ok. 3,35 kg)
      (DPM-1/1)


Przeznaczony: do otwierania pomieszczeń specjalnych, gdzie otwarcie pomieszczenia może nastąpić w obecności dwóch uprawnionych osób. Do pobrania klucza wewnętrznego potrzeba użyć dwóch kluczy zewnętrznych "osobistych" użytkowników.
Wymiar: 210x150x95 mm
Ciężar z gniazdami kluczowymi - ok. 3,85 kg (bez gniazd - ok.3,5 kg)
      (DPM-1/2)
 
Top